Menu

Xblitz Find me interaktivní dětské chytré hodniky modré

Skladem: Dostupný díl
Zásilka:: 24 hodin
Kód zboží: 38910
s DPH: 1 531,00 Kč 1531
Cena bez DPH: 1 265,00 Kč
Získáte 153 bodů [?]
ilość ks
Přidej do schránky

Popis

 Dotykový displej, GSM hovory, chat, záznam aktivit, krokoměr, měření vzdálenosti, monitor spánku, alarmy, funkce SOS, kontrola stavu baterie.

 

 

Xblitz Kids Watch GPS-Find Me

Smartwatch pro děti GPS s aktivní ochranou rodičů

Chcete se starat o bezpečnost vašeho dítěte a učinit ho šťastným? Nabízíme Vám interaktivní Xblitz Kids Watch GPS - Find Me smartwatch pro děti. Díky aktivní ochraně rodičů můžete polohu svého dítěte kdykoliv zkontrolovat, zavolat mu nebo poslat textovou zprávu.

 

Smartwatch pro děti Xblitz Kids Watch GPS - Find Me

XBLITZ KIDS WATCH GPS NÁVRAT MĚ VERZE je pokročilý SMARTWATCH pro děti, které ocení jakéhokoliv rodiče a štěstí jakékoli dítě. HODINKY JSOU ZVLÁŠTNĚ ROZVINUTÉ PRO HRAČKU, KOMUNIKACI A PLNÝ MONITOROVÁNÍ MÍSTA A ČINNOSTI UŽIVATELE ...

Smartwatch pro děti Xblitz Find Me má zabudovaný systém, který nepřetržitě přenáší své umístění na uvedené telefonní číslo. To umožňuje nepřetržité sledování pohybu dítěte do školy a návratu domů. Zvláštní aplikace v telefonu vám umožňuje označit bezpečnostní zónu, která nemůže být vynechána, a umožňuje provádět hlasová volání tak, aby odpovídala na alarm "SOS".

Xblitz Kids Watch GPS má dotykovou obrazovku a řadu dalších funkcí, jako je chat, záznam aktivit, krokoměr, alarmy nebo standardní funkce měření času.

Sledování - Sledujte pro děti GPS

Sledujte Xblitz Kids Watch GPS ve spojení s aplikací na telefonu informuje o aktuálním umístění vašeho dítěte!

Můžete zjistit, kde jste kdykoli, stejně jako definovat zóny na mapě, které budou signalizovány alarmem v telefonní aplikaci.

Smartwatch pro děti s GSM komunikací

Xblitz Kids Watch GPS je hodinky, které můžete kdykoli kontaktovat vaše dítě.

Recenze zboží (0)

up
Sklep internetowy Shoper.pl