Menu

Ochranné sklo Xiaomi Mi A2 Lite / Redmi 6 Pro černé celoplošné lepidlo

Skladem: Dostupný díl
Kód zboží: 40922
s DPH: 127,00 Kč 127
Cena bez DPH: 105,00 Kč
Získáte 12 bodů [?]
ilość ks
Přidej do schránky

Popis

Chránič obrazovky dokonale sedí na telefonu, aby se zabránilo poškrábání a pohlcuje nárazy.

Vzhledem k tomu, že okraje obrazovky telefonu jsou nejpravděpodobnějšími částmi na prasknutí, chránič obrazovky sleduje přirozené zakřivení telefonu, aby se zabránilo jeho odštípnutí.

Tento chránič obrazovky je nalepen na telefonech pomocí silikonového lepidla, aby jej udržel na místě. Průhledný chránič obrazovky se perfektně hodí na horní část dotykové obrazovky telefonu a nezanechává žádné mezery mezi nimi, aby nebyla ovlivněna citlivost. Kromě toho je chránič obrazovky potažen oleofobním povlakem, aby se zabránilo otiskům prstů a jiným šmouhám. Konstrukce z tvrzeného skla pro zvýšení odolnosti proti nárazu a snížení šance na poškození obrazovky.

 

Vyrobeno z chemicky ošetřeného, ​​průhledného tvrzeného skla se silikonovým lepidlem, které ho udržuje na místě. Povrch má tvrdost 8-9H, což je třikrát silnější než běžný PET film. Ostré předměty, jako jsou nože a klíče, nebudou poškrábat povrch. Chránič obrazovky má "Oleofobní" povlak, který zabraňuje otiskům prstů a dalším nečistotám, které usnadňují čištění chrániče obrazovky. V případě poškození obrazovky se chránič obrazovky rozbije na malé kousky, které nejsou ostré, což je mnohem bezpečnější než jiné ochranné sklo na trhu dostupné na trhu.

Fotografie je ilustrativní, sedí pro daný uvedený model!!

 

Recenze zboží (0)

up
Sklep internetowy Shoper.pl