Menu

Ochranné sklo 5D iPhone X/ XS / 11 PRO bílé celoplošné lepidlo

Skladem: Dostupný díl
Zásilka:: 24 hodin
Kód zboží: 37274
s DPH: 113,00 Kč 113
Cena bez DPH: 93,00 Kč
Získáte 11 bodů [?]
ilość ks
Přidej do schránky

Popis

Ochranné tvrzené sklo se perfektně hodí na telefon, aby nedošlo k poškrábání a otřesům. Vzhledem k tomu, že okraje obrazovky telefonu jsou nejpravděpodobnějšími částmi, které mohou prasknout, chránič obrazovky sleduje přirozené zakřivení telefonu, aby se zabránilo poškození.

Tento chránič obrazovky je držen na telefonech s silikonovým lepidlem, aby se udržel na svém místě. Průhledný chránič obrazovky dokonale zapadá do horní části dotykové obrazovky telefonu, aniž by mezi nimi byla mezera, takže citlivost není ovlivněna. Kromě toho je chránič obrazovky opatřen oleofobním povlakem, který zabraňuje otiskům prstů a jiným šmouhám. Konstrukce tvrzeného skla pro zvýšení odolnosti proti nárazu a snížení pravděpodobnosti poškození obrazovky.

Vyrobeno z chemicky ošetřeného, ​​průhledného tvrzeného skla s křemíkovým lepidlem, které ho udrží na svém místě. Povrch má tvrdost 8-9H, což je 3krát silnější než běžný PET film. Ostré předměty, jako jsou nože a klíče, nepoškrábují povrch. Ochranný kryt obrazovky má "Oleofobní" povlak, který zabraňuje odtržkám prstů a dalším kontaminujícím látkám, což činí chránič obrazovky snadným čištěním. V případě poškození obrazovky se chránič obrazovky rozbije na malé kusy, které nejsou ostré, čímž je mnohem bezpečnější než jiný ochranný kryt obrazovky dostupný na trhu.

 

Recenze zboží (0)

up
Sklep internetowy Shoper.pl