Menu

Napájecí adaptér Apple Macbook MagSafe 45W MC747CH / A

Skladem: Dostupný díl
Zásilka:: 24 hodin
Kód zboží: 40563
s DPH: 1 278,00 Kč 1278
Cena bez DPH: 1 056,00 Kč
Získáte 127 bodů [?]
ilość ks
Přidej do schránky

Popis

Napájecí zdroj MagSafe 45 W pro MacBook Air

Napájecí adaptér MagSafe 45W pro MacBook Air je vybaven magnetickým napájecím konektorem, který odpojuje kabel při nadměrném napětí a pomáhá jej chránit před poškozením nebo opotřebením. Magnetický napájecí konektor navíc umožňuje snadné a rychlé připojení zástrčky k počítači.

Po připojení se rozsvítí dioda umístěná v horní části napájecího konektoru. Žlutá LED dioda indikuje, že se notebook nabíjí a zelená znamená, že počítač je plně nabitý. Pomocí napájecího kabelu dodaného s napájecím zdrojem můžete prodloužit délku kabelu, zatímco napájecí kabel se zástrčkou do zásuvky ve zdi (také v sadě) je ideální pro cestování.

 

Napájecí zdroj navržený speciálně pro použití s ​​MacBook Air je dokonalým společníkem pro cestování. Díky chytrému designu může být napájecí kabel elegantně ovinut kolem napájecího zdroje, což usnadňuje jeho skladování.

S napájecím adaptérem můžete lithium-polymerovou baterii nabíjet, když je počítač vypnutý, zapnutý nebo v režimu spánku. Rovněž napájí počítač při provozu bez baterií.

 

Informace o produktu

Šířka v milimetrech 180

Výška v milimetrech 60

Hloubka v milimetrech 155

Účel síťového adaptéru ntbk

Síla ntbk napájení. 45 W

 

Kompatibilní pouze s MacBook Air s elektrickou zásuvkou MagSafe

Recenze zboží (0)

up
Sklep internetowy Shoper.pl