Menu

Magnetický kabel iPhone 1m 2.4 a black CALXC-A01 Baseus

Skladem: Dostupný díl
Kód zboží: 41076
s DPH: 258,00 Kč 258
Cena bez DPH: 214,00 Kč
Získáte 25 bodů [?]
ilość ks
Přidej do schránky

Popis

Baseus Zinkový magnetický kabel USB / Lightning 1m 2.4A

 

S jedním magnetickým kabelem USB navrženým společností Baseus můžete podporovat až tři různá rozhraní! Zde uvádíme adaptéry vhodné pro vstupy Lightning. Nabíjejte telefon pohodlně za jízdy, posílejte data při práci na počítači. Provádějte několik činností současně při zachování konstantní rychlosti 480 Mb / s, aniž byste museli neustále připojovat a odpojovat telefon.

 

Specifikace:

 

Materiál: slitina zinku + pletený drát s vysokou hustotou

Rychlost přenosu dat: 480 Mbps (Max)

Délka: 1M

Maximální proud: 2.4A

Kompatibilita: zařízení s portem Lightning

Zapomeňte na kabely, které je třeba připojit a odpojit

 

Zinkový magnetický kabel USB pro blesky Baseus je moderní a výhodnou alternativou klasických kabelů vložených do rozhraní. Tento model je osazen magnety, které se navzájem přitahují s optimální pevností, což zaručuje stabilní spojení bez rušení. Připojte zástrčku k smartphonu a spojením obou prvků získáte spojení s kabelem. Rychle, dobře?

 

Ochrana telefonu

 

Zajímá vás, jak tento kabel USB chrání váš smartphone? Je to snadné. Správnou zátku lze do ní trvale vložit, díky čemuž chrání vstup před nečistotami, zejména prachem. Vestavěné telefonní rozhraní je chráněno proti stálému zasunutí a vyjmutí zástrčky.

 

Inovativní technologie

 

Prvky pokryté 24 karátovým zlatem se neznečistí ani neoxidují. Nové vylepšené jádro zařízení je navíc chráněno proti přehřátí a je připraveno k nepřetržitému provozu. Inovativní řešení mohou také zahrnovat jemné podsvícení. Mírná záře vám umožní rychle najít zařízení pracující ve tmě, ale nenarušuje spánek ani odpočinek.

Recenze zboží (0)

up
Sklep internetowy Shoper.pl