Menu

LCD Separátor 14 '' iPad tablety

Skladem: Dostupný díl
Zásilka:: 24 hodin
Kód zboží: 39115
s DPH: 2 342,00 Kč 2342
Cena bez DPH: 1 936,00 Kč
Získáte 234 bodů [?]
ilość ks
Přidej do schránky

Popis

 TLAKOVÁ JEDNOTKA LCD SEPARATOR UNIT PRO OPRAVY TABLETŮ DO 14 "

Servisní vysavač je navržen tak, aby oddělil okna / dotykové obrazovky od LCD displeje v mobilních zařízeních, tj. Telefonech, smartphonech, tabletech.

Ohřívač ohřívá stínítko a displej spojený s UV OCA / LOCA lepidlem (v praxi je teplota 80-100 ° C) a pak pomocí velmi tenkého molybdenového drátu (k dostání také u nás) se lepené prvky rozřezají dohromady. V dalším kroku je na účinný LCD displej nalepen nový dotykový displej (digitizér) pomocí lepidla LOCA UV.

Ohřívač LCD je velmi přesné zařízení, které udržuje teplotu na přesně nastavené hodnotě. Používá přesný regulátor teploty PID. Horní topná část je vyrobena z tlusté a přesně provedené hliníkové desky. Díky tomu je teplota rovnoměrně rozložena na povrchu. Po zahřátí lepidla LOCA na teplotu asi 80-100 ° C je jeho struktura změkčena. V tomto okamžiku můžete oddělit dotykovou obrazovku od displeje pomocí vodiče molybdenu.

Tento model ohřívačů odlišuje nedostatek klasického tlaku pro vakuum, který účinně utáhne síto spolu se silikonovou podložkou pro ohřívač. Toto řešení vám umožní oddělit i tenčí vrstvy lepidla, které jsou předem lepené. Silikonový uzávěr utěsňuje prostor mezi topnou deskou a rozbitým LCD displejem. Vestavěná, velmi účinná vakuová pumpa účinně utáhne každou rozbitou obrazovku bez možnosti přemístění během separačního procesu.

Ohřívač podporuje všechny ploché displeje do 14 "včetně.

Recenze zboží (0)

up
Sklep internetowy Shoper.pl