Menu

Generátor ozónu 24g/1h pro dezinfekci prostředí a předmětů - čistička a dezinfekce vzfuchu

Skladem: Dostupný díl
Zásilka:: 24 hodin
Kód zboží: 41934
s DPH: 5 793,00 Kč 5793
Cena bez DPH: 4 788,00 Kč
Získáte 579 bodů [?]
ilość ks
Přidej do schránky

Popis

Přenosný ozonový generátor O3 24g / 1h pro vysoce efektivní dezinfekci a sterilizaci místností, povrchů, předmětů a vzduchu.

Ozonová dezinfekce je nejúčinnějším a nejlevnější způsob čištění a sterilizace prostorů, vzduchu, místností a předmětů. Tato metoda čištění se široce používá v nemocnicích, školách, potravinářském průmyslu a všude tam, kde je vyžadována 100% sterilizace předmětů a prostředí. Ozon má 3000krát vyšší oxidační kapacitu než chlor. Díky této oxidační schopnosti narušuje buněčné stěny virů a bakterií, a tak dokonale dezinfikuje a eliminuje všechny viry, bakterie, houby a jejich spory, jakož i vyšší organismy, jako jsou paraziti, během dlouhodobé expozice. Kromě toho ozon také odstraňuje všechny biologické pachy (hnilobu), pachy kouře, včetně cigaret, pachů moči a pachů zvířat. Použití generátoru ozonu je velmi ekonomické, jedno zařízení může pravidelně sterilizovat velké plochy, mnoho místností nebo velké množství předmětů.

Zařízení se velmi snadno používá, po zapnutí a nastavení časovače jsou automaticky generovány vysoké dávky ozonu 24g / 1h, které jsou efektivně rozptýleny po celé místnosti pomocí integrovaného ventilátoru. Díky rozptýlení produkovaného ozonu je celý prostor dokonale sterilizován, včetně všech koutů a koutů.

Generátor O3 je vybaven časovačem s funkcí vypnutí / zapnutí časovače. Mechanické hodiny umožňují nastavit zařízení tak, aby se zapnulo pouze na požadovanou dobu v rozsahu 5-60 min, nebo je možné hodiny zcela vypnout a zařízení pracuje nepřetržitě, tato funkce je vhodná například v kombinaci s programovatelnými hodinami v soketu s týdenním režimem nebo měsíčně. Generátor je vhodný pro místnosti do 160 metrů čtverečních. Po aplikaci se ozon sám rozkládá a nemá zápach ani zbytky. 

Celé zařízení je umístěno v pevném kovovém krytu, který stojí na gumových nožkách pro napájení 230 V / 50 Hz, pod hodinami je Euro zásuvka s vypínačem. Generátor je vybaven rukojetí pro snadné přenášení. 

Obsah balení:

Ozonový generátor 24g / 1h, napájecí kabel.

Parametry: 
Materiál: nerezová ocel 
Produkce ozonu: 24 g / h 
Vhodné pro: místnosti do: 160 m2 
Funkce časovače ANO (lze vypnout) 
Časovač 5-60 min 
120 W spotřeba energie. 
Rozměry: 200 x 180 x 150 mm (Š x V x H) 
Hmotnost: 1,7 kg

Recenze zboží (0)

up
Sklep internetowy Shoper.pl