Menu

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Mi True Basic černá

Skladem: Dostupný díl
Zásilka:: 24 hodin
Kód zboží: 41107
s DPH: 632,00 Kč 632
Cena bez DPH: 522,00 Kč
Získáte 63 bodů [?]
ilość ks
Přidej do schránky

Popis

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic - černá

 

Bezdrátová sluchátka Xiaomi jsou vybavena zcela novou technologií, která usnadňuje proces párování. Po vyjmutí z nabíječky se sluchátka automaticky zapnou a spárují se smartphonem. 

Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earbuds používají novou generaci technologie Bluetooth 5.0, která nabízí rychlejší přenos dat, nižší spotřebu energie, větší odolnost proti rušení a téměř nulové zpoždění zvuku. Sluchátka Xiaomi vám mohou sloužit 4 hodiny - výdrže baterie na dvou sluchátkách, 5 hodin výdrže baterie na jedné náhlavní soupravě a 12 hodin výdrže baterie s nabíjecím pouzdrem. 

Vestavěný dotykový panel je citlivý a umožňuje rychlé a přesné ovládání sluchátek a obchází nepohodlí a nepříjemný tlak na ucho pomocí tradičních tlačítek. 

Pokročilé ovladače 7,2 mm umožňují širokou hudební scénu, hlubší basy, a speciální optimalizace zajistí, že každé zvukové pásmo bude vyvážené a bude mít stejné podrobnosti. 

Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earbuds byla představena s podporou technologie odstraňování šumu, která vám umožní slyšet mluvčího ještě jasněji a vidět každý detail sledované stopy.

 

Technická data:

Připojení:

Bluetooth 5.0

Dosah:

až 10m

Vestavěný mikrofon:

Ano

Životnost baterie:

až 4 hodiny

Kapacita baterie:

Sluchátka až 1,5 hodiny, Balení až 2,5 hodiny

Konektory:

micro USB

 

Obsah:

Sluchátka,

3 páry silikonových uší,

Nakládka obalů,

Kabel micro USB,

Uživatelský manuál

Recenze zboží (0)

up
Sklep internetowy Shoper.pl