Menu

Automatická bezdotyková dezinfekce rukou pro děti

Skladem: Dostupný díl
Zásilka:: 24 hodin
Kód zboží: 41939
s DPH: 23 900,00 Kč 23900
Cena bez DPH: 19 753,00 Kč
Získáte 2 390 bodů [?]
ilość ks
Přidej do schránky

Popis

Bezdotykový dětský dezinfekční přístroj rukou!

 

Abychom splnili očekávání našich zákazníků pro lidi se zdravotním postižením a děti, představili jsme zařízení speciálně pro ně určené. Samostatně stojící stojan je určen pro zařízení s vysokým průtokem osob.

Recepce, sekretariát, hlavní sál, školky, školy, nemocnice - to je nejzranitelnější místo pro COVID-19 v naší společnosti, kanceláři nebo instituci. Zároveň jsou nejreprezentativnějšími místy a jako první povzbuzují naše klienty, klienty nebo potenciální partnery ke spolupráci. Mají ukázat, že jsme profesionální, spolehliví a můžete se na nás spolehnout. Povinnost dezinfikovat ruce před vstupem do všech těchto kanceláří, kanceláří, škol, knihoven nebo společností nezmizí rychle, ai když vyřešíme pandemii, zůstane tato nepříjemná povinnost dobrým zvykem. Naše bezkontaktní automatické dávkovače dezinfekčních prostředků zapadnou do image profesionální, pevné a bezpečné instituce, kterou zastupujete.

 

K dispozici v různých barvách - základní verze je bílá, ale můžeme je přizpůsobit vašemu vkusu nebo charakteru instituce, kterou zastupujete. Poskytovat firemní logo, školku nebo erb instituce nebo kanceláře, jakož i pokrývat vše v barvách společnosti.

Věnováno úřadům obcí, povolání nebo vojvodství, vzdělávacím a veřejným institucím, ale také všude tam, kde jsou podávány:

Klienti (nákupní centra, malé a střední obchody, supermarkety, kosmetické salony, kadeřnictví),
Žadatelé (kanceláře, veřejné instituce, knihovny, školy, kulturní střediska),
Nebo pacienti (nemocnice, kliniky, zubní rostliny, kliniky, ambulance). Za příplatek je můžeme označit podle objednávky.
 

Bezkontaktní - stačí zasunout ruce pod senzor fotobuňky a do rukou se objeví oblak dezinfekční mlhy. V závislosti na nastavení může být více či méně.

Pohodlné použití - velké, vybrání je nejen pohodlné, ale také chrání před znečištěním oděvů.

Aplikace - interní / externí

Kompatibilní se všemi tekutinami - můžete použít různé dezinfekční prostředky, které lze rozstřikovat do mlhy. Dezinfekční gely však nejsou vhodné.

Nevyžaduje trvalý přístup k elektřině - nemusíte tedy natahovat další prodlužovací kabely. 12v / 7,2 Ah stejnosměrná gelová baterie je dostatečná pro 250 hodin práce bez nabíjení. Nabíječka: 230 V (50 Hz) AC vstup, 12 V DC výstup

Úprava dávky - můžete nastavit dávkování v rozmezí od 0,2 ml do 5 ml. Ve výchozím nastavení je nastavena na 1,2 ml, což je dostačující pro asi 8 000 dávek (s nainstalovanou 10 litrovou nádrží). Záleží na typu a účinnosti tekutiny, kterou použijeme.

Dibond - velmi pevná konstrukce vyrobená z dibond - materiál složený z několika hliníkových desek spojených polyetylenovým jádrem. Extrémně lehký a odolný proti poškození, povětrnostním podmínkám nebo korozi.

Rozměry - 102 x 40 x 38 cm (V x Š x H).

Výška paže od země na přední stěně: 65 cm

Tekutina - 10 l

Polský výrobek - vyrobený v Polsku EU. V době krize není třeba nikomu říkat, jak důležitý je tento argument

Pro první výdejní tekutinu s eukalyptem nebo pomerančovou vůní 5l zdarma !!!

 

POZORNOST!!!

Cena platí pro velkoobchodní zákazníky. Máte-li zájem o produkt, kontaktujte nás.

Produkt není zahrnut do přepravy zdarma, vzhledem k hmotnosti a rozměrům produktu je navíc zaplacen.

Produkt je implementován na žádost individuálního zákazníka.

Recenze zboží (0)

up
Sklep internetowy Shoper.pl